TÜV AUSTRIA Marine

TÜV AUSTRIA Marine Hakkında

TÜV AUSTRIA Group ve BODRUM DENİZCİLİK A.Ş.'nin 2022 yılında güçlerini birleştirmesi ile TÜV AUSTRIA MARİNE HİZMETLERİ A.Ş. firması kuruldu. 150 yıllık köklü geçmişiyle, dünyanın önde gelen kalite-kontrol ve sertifikasyon firmalarından TÜV AUSTRIA Group ile 25 yılı aşan sektör tecrübesiyle Bodrum Denizcilik A.Ş. denizcilik sektöründe çok geniş bir çerçevede danışmanlık ve denetim hizmeti vermektedir. TÜV AUSTRIA Group ulusal ve uluslararası platformlarda 3000'e yakın uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile bağımsızlık ve güvenilirlik çerçevesinde, denizcilik sektöründe farklı iş kolu ve faaliyetlerde tarafsız ve objektif çözümler sunmaktadır.

TÜV AUSTRIA Marine olarak, deneyimli uzmanlarımız tarafından uluslararası bilgi, tecrübe ve hizmete özgün doğruluğu test edilmiş cihazlar kullanılarak hazırlanan objektif raporlarla kurumlar ve son kullanıcılar arasındaki süreçleri güvence altına almaktayız.

Details

Vizyon & Misyon

Eğitim, muayene, test ve kontrol faaliyetlerimizin temel dinamiklerini oluşturan gizlilik ve bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda kendini sürekli iyileştirerek ve yenileyerek, sektörün öncü kuruluşu olma hedefiyle en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaktır.