Neden TÜV AUSTRIA Marine?

Neden TÜV AUSTRIA Marine?

Satın alma sörveyi, her türlü deniz aracı alımı sırasında mutlaka uzman ve tarafsız bir kuruluş tarafından yapılması gereken ve alıcının satın alacağı teknenin durum, özellik ve denetimi sonucu çıkan bulguları değerlendireceği tarafsız ve objektif olarak hazırlanmış rapordur.

Details

Sörvey sırasında teknenin yapı elemanları, mekanik ve elektrik/elektronik donanım ile konfor alanlarının ayrıntılı durum ve tespitleri TÜV AUSTRIA Marine tarafından özel geliştirilmiş T.A.M. yazılımı üzerinden yapılır. Kullanılan çeşitli ekipman ve ölçümler sonucu denetlenen teknenin o anki tespitlerini içeren rapor tekne tipine, cinsine ve aynı zamanda tekne bölümlerine göre sınıflandırılarak raporlanır. Özet ve açıklamaların yer aldığı detay sörvey raporlarında bulgular fotoğraflarla birlikte sörvey hizmeti alan müşteriye sunulur. Her sörvey minimum 2 uzman sörveyor tarafından gerçekleştirilir. sörvey sürecinde tespit ve bulgular, online olarak merkezi sunucular üzerinden TÜV AUSTRIA Marine merkezinde de görüntülenebilmekte ve takip edilebilmektedir. Her rapor, sörveyorlar dışında ayrı bir denetim süreci üzerinden geçerek son haline getirilir ve teknik birim onayına istinaden oluşturulur.

Doğru Tespit

Sörvey sırasında kalite standartları yüksek olan ekipman ve cihazlarla kapsamlı testler yapılır. Kontroller sonucunda araca dair tüm detaylar incelenir ve raporlanır.

%100 Memnuniyet

Üst düzey hizmet standartları, uzman ve sürdürülebilir kalite anlayışıyla birlikte koruduğu tarafsızlık ve bağımsızlık ilkeleri ile TÜV AUSTRIA Marine %100 müşteri memnuniyetini esas alır.

Profesyonel Hizmet

Sörvey hizmetlerini alanında deneyimli ve profesyonel uzmanlarımız ile hızlı ve güvenilir yollarla son tüketici ve kurumsal firmalara sunmaktayız.

Güçlü İş Ortakları

Bizimle birlikte bu yola çıkan güçlü iş ortaklarımızın temel prensibi dürüst ve güvenilir bir şekilde iş etiğini koruyarak, kurumsal firma vizyonunu sürdürmektir.

Güncel Teknoloji

TÜV AUSTRIA Marine olarak en son teknoloji ile geliştirilen T.A.M. yazılımımız ve yenilikçi web sitemiz ile müşterilere hizmet vermekteyiz.